wakacje dla dzieci, NOWĘCIN k/ŁEBY

Morze Bałtyckie, Polska

TERMIN: 2019/07/18 - 2019/07/28
grupy wiekowe:
dzieci 7-14 lat
ojanina.PNG
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny „Janina” w Nowęcinie k/Łeby – położony w spokojnej, cichej miejscowości na Wybrzeżu Słowińskim, około 1,5 km od centrum Łeby z wieloma atrakcjami. Zaledwie 100 metrów od ośrodka znajduje się Jezioro Sarbsko. Szeroka, piaszczysta plaża morska oddalona jest 15 minut spacerem od ośrodka. Obiekt zlokalizowany jest na ogrodzonym i bezpiecznym terenie, pośród drzew i zieleni. Największą jego zaletą jest rozbudowana infrastruktura. Do dyspozycji uczestników: Mini Aquapark ze zjeżdżalnią, kaskadą wodną i ścianką wspinaczkową, boiska sportowe (do piłki nożnej, w tym typu „Orlik”, Beach Soccer, boiska do siatkówki plażowej), sala sportowa, sala taneczna, siłownia, ścianka wspinaczkowa (7 metrów), sala dyskotekowa, wypożyczalnia rowerów i kajaków, wiata grillowa, świetlice z TV, plac zabaw, jadalnia z pysznym wyżywieniem, sklep, dostęp do komputerów i Wi-Fi www.leba-janina.pl
PROGRAM:
1 dzień: zbiórka uczestników, wyjazd z Lublina o godz. 07:00, przejazd przez Warszawę. Przejazd autokarem do Nowęcina k/Łeby. Zakwaterowanie w ośrodku. Spotkanie organizacyjne z omówieniem zasad kolonii. Ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek i śpiewaniem piosenek.. Nocleg.
2 dzień: śniadanie. Spacer na plażę, kąpiele w morzu. Integracyjne gry i zabawy na plaży: „ręcznikowa piłka”, „przeciąganie liny”, „strefa zakazana”. Obiad. Poznawcza piesza wycieczka po najbliższej okolicy, spacer nad Jezioro Sarbsko. Kolacja. Śluby kolonijne + dyskoteka Nocleg.
3 dzień: śniadanie, kąpiele w basenie. Zabawy i gry dla uczestników: „zgadnij o kogo chodzi”, „dodaj swój ruch”, „kalambury”, „stonoga”, „aktywne domino”. Obiad. Korzystanie ze sportowej infrastruktury ośrodka. Kolacja. Nocleg.
4 dzień: śniadanie. Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego: przejazd kolejką turystyczną do Rąbki, rejs statkiem po Jeziorze Łebsko, spacer do Wydm Ruchomych – panorama z Góry Łąckiej (42 m n.p.m.), zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Wyrzutni Rakiet. Powrót kolejką do ośrodka. Obiad. Zawody drużynowe w „Kalambury”. Rozdanie nagród zwycięskiej drużynie. Kolacja. Nocleg.
5 dzień: śniadanie. Spacer na plażę. Konkurs na najciekawszą rzeźbę z piasku. Rozdanie nagród zwycięzcom. Plażowanie i kąpiele w morzu. Obiad. Zajęcia na ściance wspinaczkowej z automatyczną asekuracją i 3 torami o różnym stopniu zaawansowania. Kolacja. Nocleg.
6 dzień: śniadanie. Wycieczka busami elektrycznymi do Sea Parku: zwiedzanie największego w Polsce fokarium – pokaz karmienia i treningu zwierząt, Oceanarium 3D, Muzeum Marynistyczne, Park makiet zwierząt morskich, Park Miniatur latarni morskich, place zabaw i wiele innych atrakcji. Powrót do ośrodka. Obiad. Korzystanie z infrastruktury ośrodka. Kolacja. Wieczorny seans filmowy. Nocleg.
7 dzień: śniadanie, kąpiele w basenie. Dzień Sportu: podział na drużyny i rywalizacja w wybranych dyscyplinach - mecz siatkówki, mecz piłki nożnej, dwa ognie, tor przeszkód. Rozdanie nagród zwycięskim drużynom. Obiad. Spacer do pobliskiej Stadniny Koni, dla chętnych możliwość nauki jazdy konnej (za dodatkową opłatą). Kolacja. Nocleg.
8 dzień: śniadanie. Spacer na plażę, kąpiele w morzu. Zabawy sportowe na plaży: „katapulta”, „dzieło plażowe”, „rzut do celu”. Obiad. Zabawy terenowe: „Pogoń za przemytnikami”, „Kłusownik i myśliwi”, „Bociania ciuciubabka”. Kolacja. Wieczór karaoke. Nocleg.
9 dzień: śniadanie, kąpiele w basenie. Zabawy i gry dla uczestników: „sałatka owocowa”, „prawda czy fałsz”. Obiad. Korzystanie z infrastruktury ośrodka. Kolacja. Nocleg.
10 dzień: śniadanie. Wycieczka autokarowa do Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia): spacer po Starym Mieście w Gdańsku, Trakt Królewski, ul. Mariacka, Długie Pobrzeże, Ratusz, Dwór Artusa, Żuraw. Zwiedzanie interaktywnej wystawy „Ludzie, statki, porty”. Spacer po molo w Sopocie. Posiłek – niespodzianka. W Gdyni zwiedzanie Centrum Nauki Experyment – naukowa zabawa przy interaktywnych stanowiskach. Powrót do ośrodka. Kolacja. Nocleg.
11 dzień: śniadanie. Pobranie suchego prowiantu na drogę. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną do Lublina. Zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.
Cena zawiera:
1. transport: autokar turystyczny, klimatyzacja, barek, opłaty drogowe i parkingowe.
2. Zakwaterowanie: 10 noclegów w pawilonie w Ośrodku Kolonijno-Wczasowym „Janina”: pokoje 3, 4, 5-osobowe
z łazienkami.
3. wyżywienie: 3 x dziennie + podwieczorek; śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany. Suchy prowiant na
wycieczkę i na drogę powrotną; posiłek niespodzianka.
4. atrakcje: korzystanie z basenu co drugi dzień, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, program edukacyjno – rekreacyjny; wycieczka do Sea Park, do Ruchomych Wydm, do Trójmiasta, PONADTO codzienne wieczorne atrakcje w ośrodku, możliwość wycieczek rowerowych, kajakowych.
5. opiekę medyczną (pielęgniarka 24h, lekarz na wezwanie, dostęp do podstawowych leków);
6. opiekę ratownika wodnego na wydzielonym kąpielisku na plaży i na basenie; opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców i kierownika;
7. bilety wstępu do odwiedzanych obiektów: wycieczka kolejką do Ruchomych Wydm + rejs statkiem 33 zł, Sea Park 29 zł, wystawa „Ludzie, statki, porty” w Gdańsku 5 zł, Molo w Sopocie 4 zł, Centrum Nauki Experyment 12 zł, stadnina koni 5 zł
8. ubezpieczenie: polisa grupowa NNW; podatek VAT
Uwaga:
1. Kolejność programu może ulec zmianie, lecz wszystkie jego punkty zostaną zrealizowane, w miarę dostępności obiektów dla zwiedzających.

1470 PLN

11dni
2019/07/18-2019/07/28
  • Facebook Basic Black